Služby a realizace

[et_pb_nextend_smart_slider_3 _builder_version=“4.6.5″ _module_preset=“default“][/et_pb_nextend_smart_slider_3]

nábytek na míru

Nábytek je základním prvkem bytu či kanceláře, podtrhuje a dotváří atmosféru, vytváří z bezejmenného prostoru jedinečné místo. Naše obývací stěny, dětské pokoje, vestavné skříně, ložnice, vybavení obchodů a kanceláří, jídelní stoly, úložný nábytek, botníky, patrové, dětské i manželské postele, vybavení škol a školek vznikají vždy s ohledem na potřeby zákazníka, na prostor, do kterého budou zasazeny.

Jsme připraveni dodat nábytkářské výrobky klasického, rustikálního i moderního střihu, od nákresu až po instalaci. Pro přesnou představu zákazníka zhotovujeme bezplatně grafický návrh s využitím technologie 3D zobrazení.

Nábytek pro vás vyrobíme z masívního dřeva, dřevotřísky i laminotřískových materiálů. Pokud se rozhodnete pro masiv, může být lakovaný profesionálními laky Adler nebo mořený na konkrétní odstín.

Pro realizace v místech s vysokou vlhkostí používáme foliované materiály nebo MDF desky povrchově upravené kvalitními barvami. Tento materiál dodá vašemu koupelnovému nábytku dlouhou životnost, odolnost proti vlhkosti a vysokou praktičnost.

Na  nábytek naší firmy se podívejte ZDE.

 

 

 

 

 

Kuchyňské linky 

Kuchyně a jídelna je v mnoha domácnostech středem domova, zaslouží si kvalitu. Základem našich kuchyní je stabilní korpus z lamino-třískových desek v nejrůznějších dekorech, s profesionální ochranou hran materiálem ABS. Do zhotoveného korpusu vložíme kuchyňské spotřebiče a úložné prostory opatříme na přání zákazníka dvířky, která mohou být plná, průhledná, poloprůhledná či kombinovaná. Aktivní úložné prostory (zásuvky) opatřujeme profesionálními celovýsuvnými systémy s dotahem, v několika kvalitativních úrovních, které si zákazník zvolí s ohledem na preferovanou cenovou hladinu. Jsme připraveni dodat jak ekonomická, tak mírně či vysoce nadstandardní řešení. V případě potřeby může být korpus doplněn drátěným programem, dřezem, odpadkovými koši, osvětlením, barovým pultem, designovými prvky.

Dvířka, kterými bude zhotovený korpus vybaven, vytvoří tvář vaší kuchyně. Ekonomické řešení představují dvířka laminovaná, s profesionální ochranou hran materiálem ABS. Náročný zákazník může zvolit dvířka foliovaná, která se snadno udržují a dodáváme je v mnoha tvarech a provedeních nebo dvířka dřevěná, z masivu. Dřevěná dvířka zhotovíme z dřeviny, která zákazníka zaujme, ať už preferuje domácí buk, dub, borovici, jasan, javor, jedli, smrk, borovici, olši, břízu, nebo dřevo exotičtějších stromů. Samozřejmostí je ochrana materiálu profesionálními laky Adler nebo namoření na požadovaný odstín.

Stejně jako ostatní nábytek, i kuchyně zhotovujeme v klasické, rustikálním i moderním formátu, podle vkusu a přání konkrétního zákazníka. Zhotovení 3D návrhu považujeme v případě kuchyní za bezplatnou samozřejmost, protože nová kuchyně se ještě více než běžný nábytek stane součástí zákazníkova života.

Uvažujete o nové kuchyni? Nechte se inspirovat zde: http://www.hettich.com/intelligentkitchens/

Máte představu? TADY si prohlédněte některé kuchyně z naší výroby.

 

Dveře a okna

Dveře a okna, které si koupíte ve stavebninách, oblečou váš dům či byt do montérek. U nás vám střihneme na smoking.

Většina námi vyrobených dveří a oken vzniká na míru, podle přání zákazníka. Konstrukce dveří a oken je založena na spojení hlubokým čepem, aby vaše dveře a okna byly vytrvale pevné. Kvalitní a přesné opracování všech dílů je tradiční výhodou našich zakázkově zhotovených dveří a oken. Pro vaše dveře a okna použijeme kvalitně proschlé výběrové řezivo z odrůdy, jakou si vyberete. Před vlivy povětrnosti a času ochráníme finální výrobek kvalitní lazurou Adler nebo Sokrates.

Dveře vyrábíme venkovní, aby vzdorovaly počasí a nezvaným hostům, i vnitřní, aby podtrhovaly a dotvářely atmosféru vašeho domu či bytu. Mohou být obložkové, zasouvací, kazetové, nebo v různých atypických provedeních a formátech.

Okna si zákazník může zvolit špaletová, jednoduchá, nebo zdvojená, s jednoduchým, dvojitým, či trojitým zasklením, a dodáváme rovněž okna oblouková.

ZDE si můžete prohlédnout část oken a dveří z naší výroby.

 

 

 

 

ZAHRADNÍ STAVBY a altány

Dnešní bydlení není uzavřeno do zdí, ale pokračuje i na zahradě.

Dřevěné konstrukce činí zahradu příjemnou a obyvatelnou. Truhlářství ABSOLON je připraveno navrhnout, zhotovit a dodat altány, pergoly, zahradní domky, garážová stání, přístřešky, boudy pro psy, ploty, zábradlí i atypická zastřešení z kvalitních smrkových hranolů nebo jiného dřevěného materiálu, který si zákazník zvolí.

Všechny díly vystavené povětrnostním vlivům povrchově upravujeme profesionálními ochrannými lazurami Adler,Johnstones, Remmers nebo Xyladecor.

Ve fotogalerii si můžete prohlédnout část námi realizovaných dřevěných konstrukcí.

Ostatní výrobky

Jsme připraveni využít své zkušenosti rovněž při výrobě atypických řešení, například terárií, vinoték, nebo všeho, co vás napadne. Se dřevem to prostě umíme, stačí si říct.

 

 

Kontaktujte nás

Truhlářství Absolon 

Tradice a ruční práce 

Upřednostňujeme tradiční postupy a ruční práci od strojové a velkonákladové výroby. Všechny úkony si provádíme sami. Díky tomu získáte velmi kvalitní na míru vyrobené produkty.  

  • dvakrát měříme, jednou řeřeme
  • obrousíme hrany a začistíme
  • všechny laky a lepidla  necháme pečlivě uschnout 

  Truhlářství

  Voděrady-Džbánov 43
  566 01 Vysoké Mýto

  Telefon

  +420 603 312 746

  Email

  absolon@truhlarstvi-absolon.cz