NÁBYTEK

Nábytek je základním prvkem bytu či kanceláře, podtrhuje a dotváří atmosféru, vytváří z bezejmenného prostoru jedinečné místo. Naše obývací stěny, dětské pokoje, vestavné skříně, ložnice, vybavení obchodů a kanceláří, jídelní stoly, úložný nábytek, botníky, patrové, dětské i manželské postele, vybavení škol a školek vznikají vždy s ohledem na potřeby zákazníka, na prostor, do kterého budou zasazeny.

Jsme připraveni dodat nábytkářské výrobky klasického, rustikálního i moderního střihu, od nákresu až po instalaci. Pro přesnou představu zákazníka zhotovujeme bezplatně grafický návrh s využitím technologie 3D zobrazení.

Nábytek pro vás vyrobíme z masivního dřeva, dřevotřísky i laminotřískových materiálů. Pokud se rozhodnete pro masiv, může být lakovaný profesionálními laky Adler nebo mořený na konkrétní odstín.

 Pro realizace v místech s vysokou vlhkostí používáme foliované materiály nebo MDF desky povrchově upravené kvalitními barvami. Tento materiál dodá vašemu koupelnovému nábytku dlouhou životnost, odolnost proti vlhkosti a vysokou praktičnost.

Na  nábytek naší firmy se podívejte ZDE.

„Jedna ženská vidí často dál, než pět mužských s dalekohledem.“ Jan Werich