KUCHYNĚ

  

KUCHYNĚ

Kuchyně a jídelna je v mnoha domácnostech středem domova, zaslouží si kvalitu. Základem našich kuchyní je stabilní korpus z laminotřískových desek v nejrůznějších dekorech, s profesionální ochranou hran materiálem ABS. Do zhotoveného korpusu vložíme kuchyňské spotřebiče a úložné prostory opatříme na přání zákazníka dvířky, která mohou být plná, průhledná, poloprůhledná či kombinovaná. Aktivní úložné prostory (zásuvky) opatřujeme profesionálními celovýsuvnými systémy s dotahem, v několika kvalitativních úrovních, které si zákazník zvolí s ohledem na preferovanou cenovou hladinu. Jsme připraveni dodat jak ekonomická, tak mírně či vysoce nadstandardní řešení. V případě potřeby může být korpus doplněn drátěným programem, dřezem, odpadkovými koši, osvětlením, barovým pultem, designovými prvky.

Dvířka, kterými bude zhotovený korpus vybaven, vytvoří tvář vaší kuchyně. Ekonomické řešení představují dvířka laminovaná, s profesionální ochranou hran materiálem ABS. Náročný zákazník může zvolit dvířka foliovaná, která se snadno udržují a dodáváme je v mnoha tvarech a provedeních nebo dvířka dřevěná, z masivu. Dřevěná dvířka zhotovíme z dřeviny, která zákazníka zaujme, ať už preferuje domácí buk, dub, borovici, jasan, javor, jedli, smrk, borovici, olši, břízu, nebo dřevo exotičtějších stromů. Samozřejmostí je ochrana materiálu profesionálními laky Adler nebo namoření na požadovaný odstín.

Stejně jako ostatní nábytek, i kuchyně zhotovujeme v klasické, rustikálním i moderním formátu, podle vkusu a přání konkrétního zákazníka.

Zhotovení 3D návrhu považujeme v případě kuchyní za bezplatnou samozřejmost, protože nová kuchyně se ještě více než běžný nábytek stane součástí zákazníkova života.

Uvažujete o nové kuchyni? Nechte se inspirovat zde: http://www.hettich.com/intelligentkitchens/

Máte představu? TADY si prohlédněte některé kuchyně z naší výroby.

„Pes, kterého uzdravíš, tě nikdy nekousne. To je hlavní rozdíl mezi zvířetem a člověkem.“ Mark Twain