NÁBYTEK

 

Nábytek je základním prvkem bytu či kanceláře, podtrhuje a dotváří atmosféru, vytváří z bezejmenného prostoru jedinečné místo. Naše obývací stěny, dětské pokoje, vestavné skříně, ložnice, vybavení obchodů a kanceláří, jídelní stoly, úložný nábytek, botníky, patrové, dětské i manželské postele, vybavení škol a školek vznikají vždy s ohledem na potřeby zákazníka, na prostor, do kterého budou zasazeny.

Jsme připraveni dodat nábytkářské výrobky klasického, rustikálního i moderního střihu, od nákresu až po instalaci. Pro přesnou představu zákazníka zhotovujeme bezplatně grafický návrh s využitím technologie 3D zobrazení.

Nábytek pro vás vyrobíme z masívního dřeva, dřevotřísky i laminotřískových materiálů. Pokud se rozhodnete pro masiv, může být lakovaný profesionálními laky Adler nebo mořený na konkrétní odstín.

Pro realizace v místech s vysokou vlhkostí používáme foliované materiály nebo MDF desky povrchově upravené kvalitními barvami. Tento materiál dodá vašemu koupelnovému nábytku dlouhou životnost, odolnost proti vlhkosti a vysokou praktičnost.

Na  nábytek naší firmy se podívejte ZDE.

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ Jan Werich